Sponsor Bağlantılar

   

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Denizli Devlet Hastanesi logo
Hastane:   Denizli Devlet Hastanesi
Telefon Numarası:   0258 263 93 11 -0258 263 93 21 -0258 263 93 31
Faks:   0258 261 92 06
Adres:   Murat Dede Mah. Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cad. No: 1
İlçe:   Merkez
İl:   Denizli
Web Sitesi:   http://www.denizlidh.gov.tr
Online Randevu:   Hastane'ye Online Randevu Al
Laboratuvar Sonuç:   Hastane Laboratuvar Tahlil Sonuçlarınızı Öğrenin

Denizli Devlet Hastanesi Açıklama

Denizli Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ulaşabilir, online randevu ve telefonla randevu sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

İhtiyacınız olan Denizli Devlet Hastanesi ile ilgili telefon numaraları, faks numaraları, adres bilgisi, harita bilgisi gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ve farklı olarak laboratuvar sonuçlarınızı öğrenebilir, hastane harita bilgi sistemimiz ile bulmakta zorlandığınız hastanelerin harita görüntüsü ile nerede olduğunu öğrenilibir ve hastaneye ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Bilgiler

Denizli Devlet Hastanesi randevu, online randevu alma, telefonla randevu numarası, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, iletişim bilgileri, adres, telefon numarası, hastane hakkında bilgiler ve yorumları sitemizde bulabilirsiniz.

Denizli Devlet Hastanesi:

1955 yılında mevcut Memleket Hastanesi, Devlet Hastanesi haline çevrilmiştir.Yönetimi Özel İdare ve Belediye bütçelerinden ayrılıp, genel bütçeye devredilmiş, ayrıca Hastanenin yatak kapasitesi 250’ye ulaşmıştır.

SSK hastanelerinin Sağlık Bakanlığı’na devri sonucu Denizli SSK Bölge Hastanesinin binaları, Denizli Devlet hastanesine 2005 yılında devredilmiştir. Buradaki poliklinikler restore edilerek yeniden hizmete sokulmuştur.( Ağustos 2006) Buradaki “ana bina” ve Pamukkale Üniversitesi’nden devralınan “Yüksek okul” binası da gerekli tadilatlar yapılıp, 2007 yılından sonra, Denizli Devlet Hastanesi’ nin binaları olarak hizmete girecektir.

Şube Kategori: Hastane Randevu, Randevu

Yorumlar

(Yorum Yok)

Denizli Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2012 Randevu – Online Randevu Alma - Hastane Randevu, Ehliyet Randevu, Tapu Randevu, Araç Muayene Randevu larınızı kolaylıkla alabilirsiniz.