Sponsor Bağlantılar

   

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi logo
Hastane:   İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası:   0212 442 22 00
Faks:   0212 441 82 78
Adres:   Eski Londra Asfaltı, Adnan Kahveci Bulvarı
İlçe:   Bahçelievler
İl:   İstanbul
Web Sitesi:   http://www.istanbulftr.gov.tr
Online Randevu:   Hastane'ye Online Randevu Al
Laboratuvar Sonuç:   Hastane Laboratuvar Tahlil Sonuçlarınızı Öğrenin

İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Açıklama

İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi hakkında bilgilere ulaşabilir, online randevu ve telefonla randevu sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

İhtiyacınız olan İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi ile ilgili telefon numaraları, faks numaraları, adres bilgisi, harita bilgisi gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ve farklı olarak laboratuvar sonuçlarınızı öğrenebilir, hastane harita bilgi sistemimiz ile bulmakta zorlandığınız hastanelerin harita görüntüsü ile nerede olduğunu öğrenilibir ve hastaneye ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Bilgiler

Hastanemiz İstanbul’un Bahçelievler semtinde olup, Bahçelievler hızlı tramvay istasyonuna 3 dk.’ Lık , havaalanına 5 dk. ‘ lık mesafede ve E-5 karayoluna cephelidir. 275 kadro yatağı ile bulunduğu kampusta Ortopedi Teknisyen Okulu ve Atölyesi de yer almaktadır. Sosyal Hizmetler Binaları (çocuk yuvası, yaşlı bakım evi) ile fiziki olarak bağlantılıdır. Hastane bahçesinde çocuk rehabilitasyon servisinde yatan hastalar için 8 yıllık ilköğretim esasına dayanılarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı örgün eğitim yapan okulda bulunmaktadır. Türkiye’ nin Sağlık Bakanlığı bünyesindeki İstanbul’ un en büyük rehabilitasyon merkezidir.

İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi 67.000 m2 alan içinde 3 blok ve her blok tahmini 5000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Her blok birbirini simetriği olup bodrum, giriş kat ve mini bir asma kattan oluşan bir yapı kompleksidir. Her 3 blok A,B,C olarak isimlendirilmiş ve birbirlerine tüp geçitlerle bağlanmıştır.

Şube Kategori: Hastane Randevu, Randevu

Yorumlar

(Yorum Yok)

İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2012 Randevu – Online Randevu Alma - Hastane Randevu, Ehliyet Randevu, Tapu Randevu, Araç Muayene Randevu larınızı kolaylıkla alabilirsiniz.