Hakkımızda

Randevu.web.tr

Web sitemiz gönüllü birkaç ekip arkadaşı ile birlikte aradığınız randevu bilgilerine ulaşmanızı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Günümüz şartlarında artık randevu almadan bir kuruma gittiğinizde işlem yapmanız çok zor ancak randevu aldığınızda ve randevunuza geç kalmadan randevu saatinde giderek hiç sıra beklemeden işleminizi gerçekleştiriyorsunuz. Gelişen günümüz teknolojisiyle artık internetten randevu almak çok kolaylaştı. Hemen hemen tüm işlemleriniz için randevu alabilirsiniz.

Sizlere aşağıdaki 4 genel randevu hizmetini sunuyoruz.

Hastane Randevu

Türkiyede artan nüfus ile birlikte hastanelerde yaşanan yoğunluk fazlasıyla artmış durumda. Acil Servis dışında hastaneye gittiğinizde genellikle sizi kabul etmezler. Bundan kurtulmak için randevu alıp gitmeniz önerilir. Hastaneye randevu alarak gittiğinizde randevu saatinizde ilk öncelik sizdedir. Bu yüzden hastaneye online randevu alarak gitmeniz sizin için en iyi tercih olacaktır. Devlet Hastanelerine 182 MHRS telefon numarası üzerinden ve MHRS online randevu sistemi üzerinden randevu alabilirsiniz. Hastane bilgileri sayfamızdan hastane hakkında gerekli tüm randevu hizmetlerini ve hastanelerin güncel bilgilerini bulabilirsiniz.

Tapu Randevu

Son yıllarda gayrimenkul satışlarında artışlar yaşanıyor ve bu durum tapu müdürlüklerinde yoğunluğa sebep oluyor. Saatlerce tapu müdürlüğünde beklemek istemiyorsanız online randevu veya telefonla randevu alınız. Randevu alarak randevu saatinde gittiğinizde işleminiz hemen gerçekleşecektir.

Nüfus Müdürlüğü Randevu

Ehliyet ve pasaport işlemleri artık Emniyet Müdürlüklerinde değil nüfus müdürlüklerinde yapılmaktadır. Son yıllarda yenilenen T.C kimlik kartlarından dolayıda nüfus müdürlüklerinde yoğunluk söz konusudur. Randevu alarak nüfus müdürlüğüne gitmeniz gerekmektedir. Devletin yapmış olduğu nvi randevu sayfasından Online randevu çok kolay bir şekilde alınmaktadır. Nüfus ve Vatandaşlık işleri müdürlükleri hakkında gerekli tüm bilgileri size en yakın nüfus müdürlüğü sayfasına girerek bulabilirsiniz.

Araç Muayene Randevu

TüvTürk araç muayene istasyonlarına randevu alarak aracınız için muayeneye randevu saatinde gittiğinizde fazla beklemeden aracınızı muayeneden geçirebilirsiniz. Sizler için TÜVTÜRK muayene istasyonlarını ve bu istasyonların adres, telefon numarası, haritası, nasıl randevu alınır, nerede gibi bilgilerini sunuyoruz.