Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Harita

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi haritasını inceleyerek nerede olduğunu ve nasıl gideceğinizi öğrenebilirsiniz. Hastanenin koordinat bilgileri Enlem: 40.9152373 ve Boylam: 29.1718404 'dır.


Klinikler

Hastanede bulunan klinik bilgileri henüz eklenmemiş.

Randevu Nasıl Alınır

Yakın Zamanda Hastaneden Randevu Alma işlemi anlatılacaktır.

Açıklamalar

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, hastane hakkındaki görüşler ve yorumlar, hastane adresinin haritadaki yeri, doktor çalışma programı, hastanedeki branşların listesini görebilirsiniz.

Koşuyolu Yüksek İhtisas Hastanesine sitemizden; online randevu ve telefondan randevu almak için gerekli bilgileri bulabilir, laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenebilir, hastane adresinin nerede olduğunu harita üzerinde detaylı görebilir, telefon, faks ve diğer iletişim bilgilerini bulabilir, hastane resmi web sitesinin linkini bulabilir, hastaneyle iletişime geçebileceğiniz e-mail adresini bulabilir,hastanede yer alan branşların listesini bulabilirsiniz.