Onurkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Harita

Onurkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği haritasını inceleyerek nerede olduğunu ve nasıl gideceğinizi öğrenebilirsiniz. Hastanenin koordinat bilgileri Enlem: 41.107186 ve Boylam: 28.790145 'dır.


Klinikler

Hastanede bulunan klinik bilgileri henüz eklenmemiş.

Randevu Nasıl Alınır

Yakın Zamanda Hastaneden Randevu Alma işlemi anlatılacaktır.

Açıklamalar

Onurkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, hastane hakkındaki görüşler ve yorumlar, hastane adresinin haritadaki yeri, doktor çalışma programı, hastanedeki branşların listesini görebilirsiniz.

Onurkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Başakşehir Devlet Hastanesine bağlı olarak hizmet vermektedir.

Onurkent Diş Polikliniğine sitemizden; online randevu ve telefondan randevu almak için gerekli bilgileri bulabilir, laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenebilir, hastane adresinin nerede olduğunu harita üzerinde detaylı görebilir, telefon, faks ve diğer iletişim bilgilerini bulabilir, hastane resmi web sitesinin linkini bulabilir, hastaneyle iletişime geçebileceğiniz e-mail adresini bulabilir,hastanede yer alan branşların listesini bulabilirsiniz.

Onurkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

08:30-12:00 & 13:00-16:30